LAT  •  RUS
Rezervēt kursu
Rīga, Indrānu 8 (1.stāvs)
+371 29603069, +371 29656412
info@fotomaster.lv
Parakstīties uz jaunumiem

Par mums

Laipni lūgti foto skolā Fotomaster!

 

Ja jūs atrodaties mūsū mājas lapā, tad jums rokās noteikti ir fotokamera - jauna vai ne ļoti jauna, vai pat jau kādu laiku strādājusi pie jums. Tiek lasītas instrukcijas un "pieredzējušo fotogrāfu padomi", tiek pārskatītas internetā foto apmacības nodarbības, tiek aktīvi mainīti iestatījumi, bet ... Diemžēl sanat pavisam ne tā, kā gribētos. Mīts, ka ikvienam, kam ir laba fototehnika, var kļūt par fotogrāfu, joprojām ir dzīvs. Fotogrāfēšanā, tāpat kā jebkurā citā jomā, to nav iespējams izdarīt, nezinot fotoattēla veidošanas principus un fotokameras pamatfunkcijas un iestatījumus.

 

Foto skolā mēs visu izskaidrojam vienkāršākā un saprotamākā veidā, visa teorija tiek nekavējoties pielietojam praksē. Fotomāksla - tas nav sarežģīti, un neatkarīgi no tā, kas jūs esat, un neatkarīgi no tā, kāda kamera jums ir, jūs varat sasniegt lieliskus rezultātus - skaistas bildes!

 

Mums ir kurss iesācējiem - "Mākslas fotogrāfijas pamati. Pirmais līmenis " kā arī kurss turpmākai apmacībai " Praktiskās fotogrāfijas pamati. Otrais līmenis ". Ir dienas un vakara grupas.

 

Programmas ir licencētas, un visi mūsu absolventi saņem diplomus!

Īpaši populāri ir mūsu kursi skolēniem (11-15 gadi) - "Atklāj fotogrāfijas pasauli" - Pirmais, Otrais, Trešais, Ceturtais un pat Piektais līmenis. Mācību gadā mācāmies svētdienās, bet vasarā - darba dienās un pat trīs  reizes nedēļā. Skolēnu ziemas brīvlaika rīkojam "Jaungada fotovētru" ar eglītes foto, loteriju un dāvanām kursu noslēgumā!!! :-)

 

 Fotomaster aktīvi piedalās dažādos pasākumos, festivālos, konkursos un izstādēs mūsu pilsētā, kur mūsu audzēkņi var praktizēties kā fotogrāfi.

 

 

Visas nodarbības notiek krievu valodā. Pasniedzēja pārvalda latviešu valodu.

 

Jūsu panākumu atslēga - mūsu 11 gadu pieredze!