LAT  •  RUS
Rezervēt kursu
Rīga, Indrānu 8 (1.stāvs)
+371 29603069, +371 29656412
info@fotomaster.lv
Parakstīties uz jaunumiem

Mūsu pasniedzējs

Sveiki, priecājos jūs redzēt mūsu mājas lapā.

 

Mani sauc Sandra Balodzedas, esmu fotogrāfe un skolotāja mūsu fotoskolā.

 

Izglītība man ir pedagoģiskā (Latvijas Universitāte, pedagoģijas fakultāte), pedagoģijas zinātņu bakalaurs. Un visaspiecas  programmas skolēniem es izstrādāju es pati, kā arī "Praktiskās fotogrāfijas pamati" un "Studijas fotografēšanas pamati" pieaugušajiem. Jau 8 gadus mācu fotografēt gan skolenus, gan pieaugušos.

 

Fotografēju kopš bērnības, laikam no 8 gadu vecuma... :-) Padomju laikos mana mamma strādāja par fotogrāfi, plus viņa nodarbojās  RVR fotostudijā un vadīja foto pulciņu manā skolā ! Tāpēc es zinu gandrīz visu par diafragmu, slēdža ātrumu un ISO. Bet... Fotografēšanas process filmiņu laikmetā mani īsti neiedvesmoja, visi šie ķīmiskie šķidrumi, tumša istaba, sarkana lampa... Un pirms digitālas parādīšanās es nodarbojos ar dažādām aktivitātēm , lai gan fotoaparāts vienmēr bija manlīdzi.

 

Esmu profesionāla fotogrāfe kopš 2010. gada. Man ļoti patīk reportāžas fotogrāfija, manā arhīvā ir fotogrāfijas no neskaitāmiem festivāliem, konkursiem, turnīriem, gadatirgu un labdarības pasākumiem... "Likteņa dāvana", "Dvēseles elpa", "Rudaga stars", "Rudaga kaissa", "Golden". dejotājs"," Dance fest", "Austrumu deju festivāls", "Terpsihora", "Star kids", "Jūrmala exotic star", "Bērni, moda, mūzika", "Pērlite 40 gadu jubileja" un citi... , korporativie pasakumi, kāzas, bērnu ballītes, jubilejas, izlaidumi, vecmeišu ballītes utt...

 

Man ļoti patīk strādāt ar cilvēkiem. No fotosesijām ar novēlējumu "Padari mani skaistu" līdz radošiem projektiem dažādos stilos un dažādās tehnikās.

 

Un es nepārtraukti mācos, mācos apstrādāt un uzņemt jaunas tehnikas, mācos mācīt un nodot noderīgu informāciju pēc iespējas vienkāršāk un skaidrāk.

 

Turklāt es mācu pozēt Cult Models Agency modelēm 35+, Terri modeļu skolā un mācu fotografēt  ar smartfona palīdzību pieaugušos un bērnus First blogger skolā.

 

Man ir brīnišķīga ģimene, pieaugušais dēls un meita, mīļotais vīrs, kurš mani vienmēr atbalsta un brauc visos fotobraucienos kur cep mums tur desiņas, kamēr mēs meklējam skaistus skatus.  Vel viens ģimenes loceklis ir siāmas kaķis Kuzja, tagad laikam vislolotais bērniņš.  Mamma un meita ir mani galvenie foto spēķi un mana foto komanda, daudzos pasākumos mēs strādājam trījotā.

 

Man patīk arī rakt, stādīt, ravēt un kaut ko būvēt mūsū dārziņā. Es daudz lasu, skatos dažādas filmas, seriālus, šovu raidījumus, klausos visdažādāko mūziku - no roka un klasikas līdz popam, nedaudz interesējos par dabīgajiem akmeņiem, taro kārtīm, horoskopiem un  maģiju.Llielāko savas dzīves daļu  esmu pie stūres, un pat protu vadīt kravas automašīnu! Varu līmēt tapetes un klāt laminātu...

Un man nekad nav garlaicīgi!

 

Es dievinu fotogrāfiju un centīšos jums paradīt šo brīnišķīgo, pārsteidzošo un aizraujošo fotogrāfiskās jaunrades pasauli!

 

Uz tikšanos! :-)